Home · Trenerzy

Trenerzy

Nasz zespół to znakomici animatorzy, mający długie doświadczenie w dziedzinie wyjazdów integracyjnych a także wydarzeniach pracowników i szkoleniach team building.
Katarzyna Wielicka to najwyższej klasy animatorka survivalu i ratowniczka górska. Od sześciu lat kształtuje nowych i zaawansowanych pasjonatów aktywności fizycznej.  Przeprowadza również eventy team building dla firm przeróżnych branż. Zorganizowała w ostatnich latach prawie osiemdziesiąt eventów. Specjalizuje się z fabułach plenerowych oraz symulacjach szkoleniowych. Po pracy jest mamą rocznej Kasi, milośniczką kina francuskiego i kierowania samochodem. Ma też sześcioletniego  chomika.
Zofia Bortnowska to długoletnia instruktorka pływania i ratowniczka pierwszej pomocy medycznej. Od dziesięciu sezonów kształtuje dziesiątki miłośników sportu.  Realizuje też spotkania team building dla korporacji i przedsiębiorstw. Zorganizowała w swoim życiu zawodowym około siedemdziesiąt wydarzeń. Specjalizuje się z koncepcjach sportowych oraz warsztatach miękkich. Po godzinach jest mamą sześcioletnich bliźniaczek, pasjonatką malarstwa i jazdy na skuterze. Ma także dwuletniego  kanarka.
Daniela Nowakowska to ceniona w branży animatorka biegów przełajowych i ratowniczka przedmedyczna. Od sześciu sezonów kształtuje dziesiątki pasjonatów sportu.  Realizuje też wyjazdy integracyjne dla firm przeróżnych branż. Zorganizowała jako kierownik naszych projektów ponad sto imprez. Specjalizuje się z programach przeprawowych a także edukacyjnych . W życiu cywilnym jest mamą  dwóch braci Marka i Piotra, hobbystką muzeów sztuki nowoczesnej i fotografowania. Ma także pięcioletniego  labradora.
Monika Giertych to długoletnia trenerka snowboardu i ratowniczka wodna. Od jedenastu sezonów szkoli nowych i zaawansowanych adeptów wysiłku w plenerze.  Przeprowadza także wyjazdy team building dla biznesu. Przeprowadziła jako opiekun projektów prawie dziewięćdziesiąt wyjazdów. Specjalizuje się z fabułach przeprawowych i symulacjach szkoleniowych. Po pracy jest mamą  dwóch braci Marka i Piotra, pasjonatką książek podróżniczych i dobrych restauracjijazdy na rowerze. Ma także sześcioletniego  labradora.

03.06.2016. 14:25