Home · Symulacje · Integracyjna wiosna

Integracyjna wiosna

Wiosna to doskonały argument, aby pomyśleć o zaaranżowaniu wyjazdu integracyjnego dla pracowników i naładować ich akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Podczas tego samego eventu można również zaplanować   Symulacyjne Wyjazdy Integracyjne o charakterze nie tylko edukacyjnym, ale ponadto jeszcze z elementami konsolidacyjnym.


 


Wiosenny okres to pora, gdy wiele firm przygotowuje różnego rodzaju imprezy dla pracowników. To oznacza, że może zdarzyć się problem z zamawianiem popularnych kompleksów turystycznych i hoteli w wybranym terminie. Z tej przyczyny wiosenne eventy najlepiej planować jeszcze, przed końcem zimy. Rzecz jasna, nie znaczy to, że myśl o imprezie integracyjnej podjęta gdy zaczyna robić się zdecydowanie cieplej, nie będzie wprowadzona w życie.


 


Do takiego zadania najlepiej wynająć doświadczoną agencję, która nie tylko przygotuje program, ale ponadto koordynuje działania umożliwiające zdobycie wiedzy. Najskuteczniejsze rozwiązanie to oczywiście zespolenie elementów zabawy i gier teambuildingowych z wiedzą. W takiej sytuacji zatrudnieni nie tylko zacieśniają więzy i lepiej się poznają, ale ponadto mają możliwość, by poszerzyć informacje.


 


Specjalistyczna agencja zaangażuje najlepszych coachów, którzy zrealizują zajęcia, jak również posiadających wieloletnią praktykę animatorów, którzy zorganizują wypoczynek pełen wrażeń a także działania integracyjne a ponadto zapewnią bezpieczeństwo.  Konieczne będzie także zapewnienie dobrych rozwiązań logistycznych, a szczególnie przybycia uczestników. Nierzadko ludzie dojeżdżają własnymi autami, albo organizator zapewnia busy.


 


Plan opracowany przez doświadczoną agencję, zapewne, będzie obejmował rozmaite działania, jeżeli chodzi o integrację (często organizowane na wolnym powietrzu), zazwyczaj ogniskujące się na rozmaitych grach. Materię zajęć edukacyjnych powinno się rzecz jasna, z góry zaplanować, np. dzięki określeniu potrzeb w wiedzy uczestników wyjazdu firmowego. Takie działania dają uniwersalną korzyść, bo pracownicy przyjeżdżają z imprezy firmowej wypoczęci, a poza tym dodatkowo z nową wiedzą.   


 

03.06.2016. 14:26