Home · Laureaci · Wylosowani uczestnicy - spis - podarunki

Wylosowani uczestnicy - spis - podarunki

Wszystkim korzystającym z naszych usług klientom jak zwykle dziękujemy za wybór naszej firmy. Wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w naszym konkursie. rn
W tym miejscu prezentujemy grupę kursantów nominowanych jak zwykle w prowadzonej przez nasz zespół trenerów stałej zabawie „Sprezentuj Sobie Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych laureatów zapisujemy na przyszłomiesięczne Wyjazdy Integracyjne w Istebnej.
rnNa bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy następujących abiturientów z wymienionych obok programów: rn
  • Artur Stachewicz, Metrolog , Markuszów, trening z prowadzenia prezentacji
  • rnBernart Górzyński, Kurier, Abramów, program e-learning z kształtowania osobistego wizerunku
  • rnKira Śniadecka, Starszy Wicedyrektor Działu Komunikacji, Osiek, program e-learning z finansów menedżerskich
  • rnWaleria Błaszczykowska, Biochemik, Zakliczyn, warsztat otwarty z odporności na stres kryzysy i wypalenie zawodowe
  • rnOskar Niemojowski, Aktor , Kamienna Góra, panel dyskusyjny z radzenia sobie z konfliktami

    rnPoniżsi uczestnicy wygrali nagrodę główną: Półwysep Helski: Hotel w Juracie- Weekend dla dwojga:rn
  • Balladyna Gołębiewska, Przedstawiciel , Buk, panel dyskusyjny z budżetowania i kontroli kosztów
  • rnŁucja Szczytko, Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej , Krzeszów, kurs z marki osobistejrn
  • Tadeusz Lasocki, Położna, Drzewica, szkolenie z planowania czasu

    rnSpecjalny wakacyjny jednodniowy wyjazd „FlyBoard - ewolucje na wodzie” wygrali:rn
  • Waldemar Fijewski, Trener sportowy, Wiązów, warsztat otwarty z radzenia sobie ze stresem
  • rnJaśmina Kańtoch, Koordynator do spraw Eksportu, Odolanów, warsztat zamknięty z prowadzenia trudnych rozmów
  • rnAneta Orłowska, Kapitan portu morskiego, Baboszewo, wykład z obsługi Excela
  • rnSeweryn Świdziński, Doradca podatkowy, Krasnosielc, szkolenie z innowacyjnego myślenia

    rnWśród nizej wymienionych kursantów rozlosowaliśmy drobny prezent: aparat fotograficzny oraz kamienne kostki do drinkówrn
  • Matylda Kaniowska, Młodszy Sprzedawca Do Spraw Sieci Handlowych, Tuliszków, moduł coachingowy z zarządzania klientem strategicznym – key account management
  • rnBudzisława Frycz, Kapitan portu morskiego, Wielopole Skrzyńskie, szkolenie z podstaw współpracy z pracownikami z latynoskich stref kulturowychrnrnrn rn
    Poniżej zamieszczamy listę naszych klientów nominowanych w naszej comiesięcznej promocji „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych szczęśliwców gorąco zapraszamy na organizowane w najbliższej przyszłości Interdyscyplinarne Wyjazdy Biznesowe które odbędą się w Gdańsku.
    rnNa planowany wyjazd integracyjny zapraszamy następujących klientów z wymienionych obok treningów: rn
  • Arkadiusz Łastowski, Montażysta obrazu, Świnice Warckie, wykład z budowania relacji interpersonalnych
  • rnAndrzej Perkowski, Rysownik geodezyjny, Polska Cerekiew, warsztat zamknięty z zarządzania czasem
  • rnLongina Kasprzak, Starszy Wicedyrektor Departamentu ds. Badań i Rozwoju, Poręba, wykład z proaktywności
  • rnDebora Domagała, Politolog, Wodynie, szkolenie z innowacyjnego myślenia
  • rnMikołaj Maćkowiak, Inkasent, Pionki, kurs dofinansowany z automotywacji

    rnPoniżsi klienci wygrali nagrodę miesiąca: Budapeszt: Hotel Nad Dunajem:rn
  • Brodzisława Berent, Reprezentant Sprzedaży ds. Produktów Mrożonych, Sienno, moduł coachingowy z tworzenia indywidualnych planów działania w sytuacjach kryzysowych
  • rnAlbina Bebłok, Witrażownik, Rytwiany, wykład z obsługi Excelarn
  • Leokadiusz Górniak, Audytor, Krasocin, moduł coachingowy z efektywnych rozmów telefonicznych

    rnSpecjalny sobotni jednodniowy wyjazd „jazda mococross” wygrali:rn
  • Mariusz Stępkowski, Kasjer handlowy, Miękinia, program e-learning z odporności na stres kryzysy i wypalenie zawodowe
  • rnInga Czarnecka, Menedżer Działu Reklamacji, Dobrzany, kurs dofinansowany z myślenia strategicznego
  • rnAreta Kościelna, Administrator danych osobowych, Polanka Wielka, moduł coachingowy z obsługi Excela
  • rnBogdan Gąsienica, Broker reasekuracyjny, Andrzejewo, panel moderowany z świadomego samomotywowania

    rnWśród następujących pracowników biorących udział w naszych treningach rozlosowaliśmy nagrody rzeczowe: Zielony Laser a także Plecak solarnyrn
  • Elwira Wilkoszewska, Starszy Sprzedaca , Rudnik, kurs dofinansowany z technik administracji
  • rnTelimena Wolska, Montażysta dźwięku, Rozdrażew, kurs z kreatywnego podejścia do wyzwań

    25.12.2016. 00:08